Home page TIMES Local Qualification Kyiv 2018

6 листопада на базі КПІ відбулась локальна кваліфікація TIMES. Найбільший європейський турнір із вирішення бізнес-кейсів у сфері промислового інжинірингу та менеджменту заснований ще у 1994 році. Під час турніру організовується 72 локальні кваліфікації у найрізноманітніших містах Європи. Одним із них вже не перший рік є і Київ.
TIMES – це чудова можливість спробувати свої сили у вирішенні бізнес-кейсів та отримати конструктивні коментарі від справжніх професіоналів. Цього року членами журі стали представники EY Ukraine, ProCredit Bank, Cisco та Acctiva.
П’ять команд змагались за можливість представляти Україну на пів-фіналі у Європі. Кожна команда мала чотири години на вирішення кейсу та п’ятнадцять хвилин, щоб представити своє рішення членам журі. Турнір залучає не лише студентів КПІ, а й інших університетів Києва. Переможцями стала команда ”B.O.T”(Gleb Lobach, Alexander Khomenko, Borys Vykhrystenko, Kirill Zaitsev). До її складу увійшли студенти ІПСА КПІ (Gleb Lobach, Kirill Zaitsev) та КНУ імені Шевченка (Borys Vykhrystenko,Alexander Khomenko). Щиро вітаємо переможців та бажаємо продуктивної роботи і максимальних результатів на подальших етапах турніру!